Çırağan Couture Hakkında

Eşsiz güzellikteki özel dantel ve kumaşlarla moda dünyasına yön vermek üzere 1974 yılında yola çıkan Çıragan Dantel serüvenine devam ediyor.
Çıragan dantelin özel dantel ve kumaşları kişiye özel tasarımlarla hayat bulmak üzere, hayalleriniz deki size ulaşmanız için Çıragan coutur de sizi bekliyor.
Çıragan coutre tasarımın kalbinin attığı Nişantaşı ve Doha daki mağazalarında en özel gününüzde en güzel gelin olmanız için tüm detayları ince ince işliyor ve büyük bir özenle sizi en anlamlı gününüze hazırlıyor.
Yüksek dikiş teknikleriyle, el işçiliğiyle titiz bir çalışmanın sonuçu hayata geçen tasarımların her biri kusursuz bir görüntü ile bizi tercih eden kadınların rüyalarının gerçekleşmesini sağlıyor.

En güzel en anlamlı günlerinizi taçlandırıp,size yakışan tasarımlarla buluşup , sanat eseri değerindeki dantellerle katıldığınız her davetin en şık kadını olmanızı vaadediyoruz.

Sizi bekliyoruz…

Modern Dokunuşlar..

Çırağan Couture, %80 gelinlik, %20 gece kıyafeti üzerine tasarımlar yaparak hem Türkiye’de hem de Dünya’da kişiye özel hizmet veren öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Klasik Couture Anlayışı
Yüksek dikiş teknikleri ve klasik Houte Couture anlayışının yaşatıldığı sizin vücudunuza özel tasarımlar.
Benzersiz Tasarımlar
Çırağan dantelin bünyesinde özel tasarım kumaşlar ve özgün dantel tasarımları ile sizi eşsiz kılar.